Главная News Contests

Конкурсы

Шановні Колеги!

E-mail Print

Європейська спільна ініціатива в галузі залізничного транспорту Shift2Rail опублікувала робочу програму на 2018 рік (Annual Work Plan & Budget 2018 ).

Цей документ визначає умови проведення конкурсу на отримання фінансування, який буде офіційно об’явлено найближчім часом, а також містить перелік топіків для подачі проектних заявок (див. стор. 73-101 зазначеного документу).

Кінцевий термін подачі заявок очікується в другому кварталі 2018 року. 12 грудня 2017 р. у Брюсселі (Бельгія) відбудеться офіційний Інформаційний день, присвячений цим конкурсам.

Паралельно із Інфоднем буде проведено контактний захід, що сприятиме встановленню нових зв’язків та налагодженню співпраці.

Ознайомитися з профілями учасників контактного заходу, їх пропозиціями та запитами на пошук партнерів Ви можете за посиланням: b2match.eu/s2r2018.

Сподіваємось, що ця інформація буде для Вас корисною.

 

Шановні Колеги!

E-mail Print

Звертаємо Вашу увагу на матеріали, що можуть зацікавити тих, хто бере чи хоче взяти участь в проектах Програми ЄС «Горизонт 2020».

  1. http://www.zabala.co.uk/sites/default/files/documentos/publicaciones/zabala17_h2020_deadlines_2018-2019.pdf

За цим посиланням можна знайти календар основних відкритих конкурсів на 2018-2019 роки.

  1. https://enspire.science/horizon-2020-project-coordinator/

Багато українських науковців планують брати участь в Програмі ЄС «Горизонт 2020» в якості координатора проекту. Стаття так і називається «Що означає бути координатором проекту в «Горизонт 2020»». В ній можна знайти відповіді на питання майбутніх координаторів.

 

Оголошено додатковий конкурс з відбору представників та експертів від України до програмних комітетів «Горизонт 2020»

E-mail Print

20 листопада 2017 року МОН України відкрило додатковий конкурс з відбору представників та експертів від України до програмних комітетів «Горизонт 2020».

Прийом заявок на конкурс триватиме до 19 грудня 2017 року включно.

Для участі в конкурсі кандидату необхідно заповнити електронну аплікаційну форму за посиланням, а також надіслати у електронному та паперовому вигляді такі документи:

1) резюме та коротка аргументована інформація (у довільній формі) щодо пріоритетів діяльності як офіційного представника чи експерта двома мовами: українською і англійською (перелік програмних комітетів, на які оголошено додатковий конкурс);

2) заява кандидата на участь у конкурсі;

3) копія документа, що посвідчує особу;

4) копії документів про вищу освіту або науковий ступінь;

5) перелік міжнародних та європейських проектів, у яких кандидат брав участь як учасник або керівник; 6) письмова згода кандидата на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Вказані документи у електронному вигляді необхідно надіслати на e-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ., у паперовому, зі штемпелем на конверті до 19.12.2017 р., на адресу Міністерства освіти і науки України (бульвар Тараса Шевченка 16, м. Київ, 01601).

Порядок проведення конкурсу затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 23.06.2017 № 919 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 19.07.2017 за № 876/30744).

З Порядком роботи Комісії з відбору представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 873, можна ознайомитися за посиланням. 

Телефон для довідок: 287-82-50, 287-82-39 (відповідальна особа: Макаренко Олена Леонідівна).

Нагадуємо, що раніше уже було відібрано представників та експертів до низки комітетів «Горизонт 2020». 

http://mon.gov.ua

 

ОГОЛОШЕННЯ

E-mail Print

Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс Ф-82 на гранти Президента України.

Детальна інформація за посиланням

https://www.science-community.org/ru/node/184561

 

Оголошується спільний конкурс Ф81 науково-дослідних проектів Державного фонду фундаментальних досліджень і Німецького Дослідницького Товариства (DFG) для фінансування у 2019 році

E-mail Print

Запити приймаються до 11 грудня 2017 року.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті ДФФД за посиланням:

http://www.dffd.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=275&lang=ua

Для подання запиту на участь у  конкурсі необхідно:

1. Зареєструватися на ресурсі contest.dffd.gov.ua (для учасників конкурсу, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не є зареєстрованими на даному ресурсі). Реєстрація керівника та всіх виконавців проекту є обов'язкова.

2. Заповнити он-лайн форму для конкурсу Ф81.

3. Зберегти та роздрукувати форму запиту. Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту.

Перелік документів необхідних для оформлення запиту:

1. Скріплений паперовий запит відповідно до заповненої електронної форми із титульним аркушем, що містить підпис керівника організації, мокру печатку та підписи всіх виконавців проекту (титульний аркуш формується автоматично після збереження файлу електронного запиту) – 2 примірники.

2. Копії публікацій за останні 5 років (не більше 5) – 1 примірник.

Всі документи оформлюються в паперову папку на зав’язках!

Подані проекти, що не відповідають правилам оформлення не будуть прийняті до розгляду.

Всі запитання щодо участі у конкурсі, оформлення запитів, заповнення електронної форми можна поставити за телефоном – (044)246-39-29; електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

З технічними питаннями необхідно звертатися до розробника системи за допомогою он-лайн форми звернення, що розміщена на ресурсі contest.dffd.gov.ua – закладанка «Контакти» - «Технічні питання», або за посиланням:http://contest.dffd.gov.ua/node/14804

 

Шановні Колеги!

E-mail Print

19 квітня 2017 року проект «AERO-UA» Програми ЄС «Горизонт 2020» оголосив перший конкурс для представників української авіаційної спільноти, що дозволяє отримати* гранти на поїздки в країни Європейського Союзу.

Заявки приймаються до 31 липня 2017 року та будуть розглянуті протягом двох тижнів після подання, й кожний аплікант буде проінформований про результат.

Просимо взяти до уваги, що кількість грантів обмежена.

Гранти в розмірі до 900 євро будуть надаватися для участі в одному з таких заходів:

- зустріч з європейськими партнерами в процесі підготовки проектної заявки на конкурси в галузі авіації;

- участь в тематичних інфоднях і контактних заходах, організованих Європейською Комісією;

- участь в конференціях і виставках в країнах ЄС з презентацією результатів наукової роботи. fЗаявки на гранти приймаються від співробітників українських ВНЗ, науково-дослідних інститутів або компаній (підприємств), які працюють в галузі авіації.

Керівництво для учасників конкурсу, а також форма заявки розміщені на сайті проекту «AERO-UA» за адресою:

http://www.aero-ua.eu/first-call-for-applicants-for-travel-grants.html
 

Оголошено конкурс на здобуття грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих вчених у 2018 році

E-mail Print

Державний фонд фундаментальних досліджень оголосив проведення конкурсу Ф75 на здобуття грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2018 році (відповідно до Указу Президента України від 09.04.2002 №315 «Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених» та Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених, затвердженого Указом Президента України від 24.12.2002 №1210).

На конкурс подаються проекти з фундаментальних і прикладних наукових досліджень, здатні зробити істотний внесок у розширення й поглиблення наукових знань, відрізняються новизною у постановці та методах проведення досліджень і мають вагому наукову й практичну значущість. Про розгляді проектів оцінюються актуальність тематики, оригінальність наукової ідеї, наукова новизна та практична значущість очікуваних результатів, наукова кваліфікація молодого вченого, а також забезпеченість необхідною матеріально-технічною базою.

До участі в конкурсі допускаються молоді вчені віком (на час подання запиту): доктори наук – до 35 років, докторанти – до 33 років, кандидати наук – до 30 років.

Грошовий розмір гранту складає: для докторів наук – 90 тис. грн., для докторантів – 75 тис. грн., для кандидатів наук – 60 тис. грн.

Гранти можуть надаватися на проведення як нових наукових досліджень, так і тих, що є продовженням попередніх (у тому числі тих, на які гранти вже надавалися).

Запити на отримання грантів Президента України Державний фонд фундаментальних досліджень приймає до 20 лютого 2017 року (включно) за адресою: 01601, МСП, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 16, к. 404-б.

Якщо запитувач вперше бере участь у конкурсі, йому необхідно зареєструватися за адресою: http://contest.dffd.gov.ua/

Телефон для довідок: (044) 246-39-29.

Докладна інформація про умови конкурсу та запит для його реєстрації для участі у конкурсі розміщені на Інтернет-сайті Державного фонду фундаментальних досліджень – за посиланням: http://www.dffd.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=242:derzhavnyi-fond-fundamentalnykh-doslidzhen-oholoshuie-konkurs-f-75&Itemid=508&lang=ua

 

Розпорядження №39

E-mail Print

Щодо підготовки пропозицій на конкурс цільової комплексної програми НАН України “Проблеми ресурсу і безпеки експлуатації конструкцій, споруд та машин” (РЕСУРС)

w-doc

 

Запит Ресурс 2010

E-mail Print

Запит на участь у конкурсі для формування цільової комплексної програми нан україни «проблеми ресурсу і безпеки експлуатації конструкцій, споруд і машин» ("Ресурс")

w-doc

 

Типовые этапы НИР

E-mail Print

По созданию новых машин, оборудования, приборов и др. изделий машиностроения.

w-doc

 

SVESTA

Центры коллективного пользования

Наши партнеры  • bahis4.com - bedava bonuslar - banko kupon - bahis tahminleri - canli bahis