Главная News Latest news

Headlines

Відбудеться інформаційний семінар «Горизонт–2020: аналіз робочих програм на 2018–2020 рр. за напрямами охорони здоров’я, біо- та нанотехнологій».

E-mail Print

13 жовтня 2017 року Національний контактний пункт «Здоров’я, демографічні зміни та добробут» Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт–2020» проведе інформаційний семінар «Горизонт–2020: аналіз робочих програм на 2018–2020 рр. за напрямами охорони здоров’я, біо- та нанотехнологій».

Долучитися до заходу запрошуються фахівці з медико-біологічних спеціальностей (не більше двох представників від однієї установи). Участь у семінарі – безкоштовна.

Місце проведення заходу: Великий конференц-зал НАН України (м. Київ, вул. Володимирська, 55). Реєстрація учасників – о 09.30 год., початок – о 10.00 год.

 

Шановні Колеги!

E-mail Print

11 жовтня 2017 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (Музей НаУКМА, 2 поверх) відбудеться інформаційний день програми «Горизонт 2020». В рамках заходу буде представлено інформацію про програму та можливості підтримки для науковців, а також інформацію про конкурсні програми, процедури подання запитів та оцінку проектів за напрямками:

- Європейська Рада Досліджень

- Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва

- Безпечні суспільства: захист свободи та безпеки Європи та її громадян

- Інклюзивні та розумні суспільства

- Дії Марії Складовської-Кюрі

Для участі у заході необхідно пройти реєстрацію за цим посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1YBbIHAffdZTjadPDWzmdnlN7rPfEoegHOQe8WTDGHfs/viewform?ts=59cce2d0&edit_requested=true

 
 

Відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Волкова Валентина Сергійовича

E-mail Print

18 жовтня 2017 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д

26.182.01 при Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України за адресою 03150, м. Київ-150, вул. Казимира Малевича, 11, відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Волкова Валентина Сергійовича на тему «РОЗВИТОК НАУКОВИХ ПОЛОЖЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ТОНКОСТІННИХ ЗВАРНИХ КОНСТРУКЦІЙ ПЕРЕТВОРЮВАНОГО ОБ’ЄМУ КОСМІЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ» за спеціальністю 05.03.06 «Зварювання та споріднені процеси і технології».

 

Оголошується спільний конкурс Ф81 науково-дослідних проектів Державного фонду фундаментальних досліджень і Німецького Дослідницького Товариства (DFG) для фінансування у 2019 році

E-mail Print

Запити приймаються до 11 грудня 2017 року.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті ДФФД за посиланням:

http://www.dffd.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=275&lang=ua

Для подання запиту на участь у  конкурсі необхідно:

1. Зареєструватися на ресурсі contest.dffd.gov.ua (для учасників конкурсу, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не є зареєстрованими на даному ресурсі). Реєстрація керівника та всіх виконавців проекту є обов'язкова.

2. Заповнити он-лайн форму для конкурсу Ф81.

3. Зберегти та роздрукувати форму запиту. Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту.

Перелік документів необхідних для оформлення запиту:

1. Скріплений паперовий запит відповідно до заповненої електронної форми із титульним аркушем, що містить підпис керівника організації, мокру печатку та підписи всіх виконавців проекту (титульний аркуш формується автоматично після збереження файлу електронного запиту) – 2 примірники.

2. Копії публікацій за останні 5 років (не більше 5) – 1 примірник.

Всі документи оформлюються в паперову папку на зав’язках!

Подані проекти, що не відповідають правилам оформлення не будуть прийняті до розгляду.

Всі запитання щодо участі у конкурсі, оформлення запитів, заповнення електронної форми можна поставити за телефоном – (044)246-39-29; електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

З технічними питаннями необхідно звертатися до розробника системи за допомогою он-лайн форми звернення, що розміщена на ресурсі contest.dffd.gov.ua – закладанка «Контакти» - «Технічні питання», або за посиланням:http://contest.dffd.gov.ua/node/14804

 

ХХІІ Міжнародна науково-практична конференція

E-mail Print

ХХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки в контексті інтеграції України в Європейський науково-інноваційний простір» 11 – 13 вересня 2017 р., Одеса

В роботі конференції беруть участь керівники та спеціалісти міністерств і відомств, національних академій наук, місцевих державних адміністрацій, наукових установ, вищих навчальних закладів, інноваційних підприємств України та зарубіжних країн.

Місце проведення: м. Одеса, пр-т Шевченка, 1, Одеський національний політехнічний університет, Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій.

Мета конференції: обговорення проблем і перспектив модернізації національної економіки України та удосконалення діяльності інноваційних структур вітчизняних підприємств, вищих навчальних закладів та наукових установ за використання досвіду країн Європи та у контексті інтеграції України в Європейський науково-інноваційний простір.

Тематика доповідей і повідомлень на конференції: розвиток нормативно-правової бази інноваційної діяльності в контексті інтеграції України в Європейський науково-інноваційний простір;

питання комерціалізації результатів науково-технічної діяльності;

регіональні інноваційні системи та програми;

створення правових засад підтримки інноваційних підприємств та “стартапів”;

проблеми та перспективи створення інноваційної інфраструктури, зокрема, наукових парків та центрів трансферу технологій у вищих навчальних закладах та наукових установах;

проблемні питання підготовки фахівців з управління інтелектуальною власністю;

цифрова економіка: поточний стан та перспективи розвитку;

відкрита наука та відкриті інновації;

історія науки і техніки через призму інновацій.

Для включення в програму конференції до 15 серпня 2017 р. необхідно:

1. Зареєструватися, заповнивши заявку учасника за наведеною формою http://stepscenter.org.ua/registr або надіславши її на еmail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it (зразок заявки учасника можна скачати за посиланням http://stepscenter.org.ua/text).

2. Надіслати на вказану електронну адресу тези доповіді та відскановану копію квитанції про сплату оргвнеску. Підтвердження отримання матеріалів має надійти впродовж 3-х днів, у іншому випадку – необхідно відправити запит на адресу оргкомітету.

Контакти оргкомітету:

01032, м. Київ, бульвар Т.Шевченка, 60, Державна установа «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України»,

тел.: +38 (044) 486-95-91; +38 (044) 236-99-43; email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Примітка.

В рамках конференції передбачено провести заходи проекту «Посилення впливу громадськості на євроінтеграційні процеси у сфері науково-технічного та інноваційного розвитку України» (http://inno.lviv.ua/ua/item/1026), який виконує ГО «Агенція Європейських Інновацій» під парасолькою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy)

Реєстрація на заходи проекту буде відкрита після завершення реєстрації бажаючих виступити на конференції. Заходи проекту передбачають проведення інформаційного дня «Програма Горизонт 2020 для МСП, як фінансовий інструмент підтримки інноваційного бізнесу» та відкритої дискусії щодо підходів до формування національної та регіональної інноваційних екосистем.

Матеріали попередніх заходів проекту у м.Києві та у м.Харкові можна переглянути за посиланням: https://goo.gl/nPZ9g7

Більше інформації можна знайти за посиланням: http://inno.lviv.ua/ua/item/1044?mailid=1439806&userid=5019

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

E-mail Print

huaweiЗ 10 по 13 жовтня 2017 року відбудеться 6-й Міжнародний фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2017 (http://www.sikorskychallenge.com/festival/), який організовують Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» та Інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge». В рамках Фестивалю планується проведення конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2017 (http://www.startup..kpi.ua), метою якого є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Прийом заявок на зазначений конкурс завершується 15 серпня 2017 року.

 

Літня школа проекту RI-LINKS2UA

E-mail Print

В рамках проекту Програми ЄС "Горизонт 2020" RI-LINKS2UA відкрито конкурс на участь у Літній школі, що відбудеться в Одесі з 25 по 28 вересня 2017 року.

Молоді науковці України запрошуються взяти участь у навчанні з підготовки пропозицій Програм “Горизонт 2020” та RRI (Responsible Research and Innovation) (https://www.rri-tools.eu/about-rri).

Кінцевий термін подання заявок: 15 липня 2017 року.

Аплікаційні форми та детальна інформація:

https://ri-links2ua.eu/object/call/377

 

Компанія Huawei оголосила про старт інноваційної дослідницької програми HIRP (Huawei Innovation Research Program).

E-mail Print
huawei

Ця програма розрахована на фахівців високого рівня, які на умовах повної зайнятості працюють у науково-дослідних інститутах та університетах і займаються розробками в сфері комунікаційних технологій, інформатики, інженерії та суміжних галузях. Головні цілі програми – технологічне оновлення в галузі інформаційних і комунікаційних технологій та взаємовигідне співробітництво, що відповідає інтересам сторін.

Read more...
 

ОГОЛОШЕННЯ

E-mail Print

ОГОЛОШЕННЯ

08 червня 2017 року в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка відбудеться тренінг «Як писати успішну проектну пропозицію за Програмою ЄС «Горизонт 2020»». Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням: https://ri-links2ua.eu/object/event/364

 

НОВИНИ

E-mail Print

НОВИНИ

Обрано членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій за напрямом наукової і науково-технічної діяльності. З повним списком членів НК можна ознайомитися за посиланням:

http://mon.gov.ua/content/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2017/05/30/peremozhczi-nk.pdf

 

ГОРИЗОНТ 2020: ПІДГОТОВКА РОБОЧИХ ПРОГРАМ НА 2018-2020 РОКИ

E-mail Print
123

Міністерство освіти і науки України розмістило на порталі Програми ЄС «Горизонт 2020» стислу інформацію про підготовку Робочих програм на 2018-2020 роки.

Зокрема, там зазначається, що підготовка почалася в 2016 році з консультацій із зацікавленими сторонами та обговорення з державами-членами щодо пріоритетів.

Read more...
 

ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЄС «ГОРИЗОНТ 2020»

E-mail Print
Генеральний директорат з досліджень та інновацій Європейської Комісії опублікував проміжну оцінку про хід виконання цієї Програми. Із текстом звіту можна ознайомитися на http://h2020.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/h2020_stakeholder_consultation_042017_web.pdf
 

ПРОГРАМА COST В УКРАЇНІ

E-mail Print

18 травня 2017 року Європейська програма співробітництва в галузі науки та технологій (СOST ) проведить свій перший захід в Україні – Інформаційний день.

Програма Інформаційного дня включає презентацію Програми СOST Association, зокрема, підготовку міжнародних проектів, процедуру подання, оцінювання, відбір та затвердження. Крім того, будуть представлені механізми створення національних контактних пунктів СOST та залучення науковців до дій цієї Програми.

Співорганізатори: Міністерство освіти і науки України та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Місце проведення: ауд. 329 головного навчального корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)

Початок реєстрації о 9.00.

Початок заходу о 9.30.

Попередньої реєстрація – за посиланням;

https://docs.google.com/forms/d/1mqq3HbyZNtvbut6EYxPSlhqJ_weAoiiRPelo037n8N8/viewform?edit_requested=true

 

ПРЕС - АНОНС

E-mail Print

18–19 травня 2017 року в рамках ХІ Всеукраїнського фестивалю науки відбудеться виставка-презентація наукових досягнень установ НАН України.

Метою проведення заходу є широке інформування українського суспільства про наукові досягнення вітчизняних наукових установ, демонстрація нових завершених конкурентоспроможних науково-технічних розробок, що вже впроваджені або можуть бути проваджені у виробництво, – з метою забезпечення заміщення імпортної продукції вітчизняними аналогами, які не поступаються зарубіжним або перевершують їх за основними якісними показниками.

51 інститут Академії представить понад 460 інноваційних науково-технічних розробок, призначених для використання в різних галузях промисловості, будівництві, транспорті, зв’язку, в енергетичному комплексі, сільському господарстві, медицині, машинобудуванні, охороні довкілля тощо (інформація про розробки: за відділеннями НАН України; за тематикою).

У відкритті та роботі виставки-презентації візьме участь керівництво Національної академії наукУкраїни.

Час роботи виставки:

18 травня 2017 року – з 10.00 до 17.00год.

19 травня 2017 року – з 10.00 до 15.00год.

Місце проведення:

Інститут електрозварювання імені Є.О. Патона (за адресою: м.Київ, вул. К. Малевича, 11 (колишня назва – вул. Боженка, 11), 1-й поверх).

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні заходу.

Акредитація преси триватиме до 18.00 год. 17 травня 2016 

за телефоном: (044) 239-65-88 або за e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Контакти організаторів виставки:

Тел.: +38 (044) 239-64-43

Тел./факс: +38 (044) 234-83-87

E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Шановні Колеги!

E-mail Print

19 квітня 2017 року проект «AERO-UA» Програми ЄС «Горизонт 2020» оголосив перший конкурс для представників української авіаційної спільноти, що дозволяє отримати* гранти на поїздки в країни Європейського Союзу.

Заявки приймаються до 31 липня 2017 року та будуть розглянуті протягом двох тижнів після подання, й кожний аплікант буде проінформований про результат.

Просимо взяти до уваги, що кількість грантів обмежена.

Гранти в розмірі до 900 євро будуть надаватися для участі в одному з таких заходів:

- зустріч з європейськими партнерами в процесі підготовки проектної заявки на конкурси в галузі авіації;

- участь в тематичних інфоднях і контактних заходах, організованих Європейською Комісією;

- участь в конференціях і виставках в країнах ЄС з презентацією результатів наукової роботи. fЗаявки на гранти приймаються від співробітників українських ВНЗ, науково-дослідних інститутів або компаній (підприємств), які працюють в галузі авіації.

Керівництво для учасників конкурсу, а також форма заявки розміщені на сайті проекту «AERO-UA» за адресою:

http://www.aero-ua.eu/first-call-for-applicants-for-travel-grants.html
 

Шановні Колеги!

E-mail Print
image_mght

Шановні Колеги!

15 травня 2017 року в межах виконання проекту IncoNet EaP PLUS Програми ЄС
«Горизонт 2020» у Великій конференц-залі НАН України (вул. Володимирська,
55) відбудеться одноденний семінар «Наука об’єднує: посилення взаємодії між
науковцями в Україні та науковою діаспорою».

Більше інформації можна знайти за посиланням:

https://sites.google.com/view/scienceconnectsua/home
 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

E-mail Print

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням.

На конкурс подаються розробки за такими напрямами:

• інформаційні та комунікаційні технології;

• енергетика та енергоефективність;

• науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;

• нові речовини і матеріали.

 

Read more...
 

ОГОЛОШЕННЯ

E-mail Print

09-10 листопада 2017 року в м. Будапешт (Угорщина) відбудеться День авторів проектних пропозицій з ІКТ (інформаційні та комунікаційні технології).

Більше інформації можна отримати за адресою:

https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/ict-proposers-day-2017

або

https://www.ideal-ist.eu/event/ict-proposers-day-2017

 

Конкурс українсько-польських проектів

E-mail Print
pan

Національна академія наук (НАН) України та Польська академія наук (ПАН) на підставі укладеної між ними Угоди оголошують конкурс українсько-польських проектів на 2018–2020 р.р.

Умови конкурсу

До конкурсу з української сторони допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці ПАН.

Read more...
 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  Next 
 •  End 
 • »
Page 1 of 4


 • bahis4.com - bedava bonuslar - banko kupon - bahis tahminleri - canli bahis