Главная Новости Последние новости

Последние новостиОГОЛОШЕНО КОНКУРС

E-mail Печать

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням.

На конкурс подаються розробки за такими напрямами:

• інформаційні та комунікаційні технології;

• енергетика та енергоефективність;

• науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;

• нові речовини і матеріали.

 

Подробнее...
 

ОГОЛОШЕННЯ

E-mail Печать

09-10 листопада 2017 року в м. Будапешт (Угорщина) відбудеться День авторів проектних пропозицій з ІКТ (інформаційні та комунікаційні технології).

Більше інформації можна отримати за адресою:

https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/ict-proposers-day-2017

або

https://www.ideal-ist.eu/event/ict-proposers-day-2017

 

Конкурс українсько-польських проектів

E-mail Печать
pan

Національна академія наук (НАН) України та Польська академія наук (ПАН) на підставі укладеної між ними Угоди оголошують конкурс українсько-польських проектів на 2018–2020 р.р.

Умови конкурсу

До конкурсу з української сторони допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці ПАН.

Подробнее...
 

Шановні Колеги!

E-mail Печать

Учасниками проекту R&I - Links2UA, що фінансується Програмою ЄС "Горизонт 2020", підготовлено статистичний огляд та аналіз участі українських наукових колективів в Програмі ЄС "Горизонт 2020".

Більш детально з матеріалами можна ознайомитися на:

https://ri-links2ua.eu/object/document/335/attach/Statistics_of_Ukraine_participation_in_FP_HORIZON_2020__after_323calls__Final.pdf

 

Шановні Колеги!

E-mail Печать
image

Відкрито 6-й Конкурс Європейской дослідницької програми Clean Sky 2, що фінансується Програмою ЄС "Горизонт 2020". В рамках нового конкурсу передбачено 74 тематичні розділи (топіки) із загальною сумою фінансування 68 млн. євро.
Більше можна дізнатися:

- про Програму Clean Sky 2 на:

http://www.cleansky.eu/

- про тематичні розділи конкурсу на

http://ec.europa.eu/research/participants/portal4/desktop/en/opportunities/h2020/calls/h2020-cs2-cfp06-2017-01.html#c,topics=callIdentifier/t/H2020-CS2-CFP06-2017-01/1/1/1/default-group&callStatus/t/Forthcoming/1/1/0/default-group&callStatus/t/Open/1/1/0/default-group&callStatus/t/Closed/1/1/0/default-group&+identifier/desc

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

E-mail Печать

Учасники інформаційного дня за тематичними напрямами «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» та «Дії в області клімату, довкілля, ефективності
використання ресурсів і сировини» Програми ЄС "Горизонт 2020", що проходитиме 07 квітня 2017 року в Національному технічному університеті
України «Київський політехнічний інститут» в рамках Українсько-польських днів освіти, науки і інновацій, будуть мати можливість взяти участь у
цільових зустрічах для обговорення власних проектних ідей та пошуку партнерів з потенційними партнерами майбутніх проектів.

Зареєструватися на зустріч можна за посиланням:

http://upc.kpi.ua/?page_id=2837

 

ОГОЛОШЕННЯ Довідковий матеріал про можливості фінансування проектів

E-mail Печать

Довідковий матеріал про можливості фінансування проектів на період з 2014 по 2020 роки розміщений за таким посиланням:

http://www.europarl.europa.eu/EPRS/Funding_Guide.pdf

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я. 6-7 квітня 2017 року буде проведено Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Польщі

E-mail Печать

6-7 квітня 2017 року буде проведено Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Польщі http://upc.kpi.ua – широкомасштабний форум освітян і науковців України та Польщі, тематика якого охоплюватиме не лише коло проблем вищої школи, але й взагалі питання освіти, науки та інновацій в обох країнах та поглиблення співпраці задля підвищення їхньої ефективності.

Круглий стіл №6 http://upc.kpi.ua/?page_id=2774 присвячено обговоренню питань участі українських і польских науковців у програмі Європейської Комісії “Горизонт 2020”. Програмою Форуму передбачено проведення інформаційного дня “EaP PLUS. Horizon 2020 Info Day”. Цей інформаційний день проводиться в рамках проекту “EaP PLUS” за участі провідних експертів Європейського Союзу, Польщі та України. Учасники інформаційного дня будуть мати можливість взяти участь у “мікро-зустрічах” для обговорення власних проектних ідей та пошуку партнерів.

Реєстрація на інформаційний день відкрита за посиланням http://upc.kpi.ua/?page_id=2680.

 

Проект IncoNet EaP Plus, що фінансується Програмою ЄС "Горизонт 2020", розпочинає серію вебінарів

E-mail Печать

IncoNetP

Проект IncoNet EaP Plus, що фінансується Програмою ЄС "Горизонт 2020", розпочинає серію вебінарів, до участі в яких запрошуються всі науковці, які планують брати участь в міжнародних науково-технічних проектах або вже беруть участь в таких проектах й хочуть підняти їх ефективність.

Більше інформації можна знайти за таким посиланням:

https://www.eap-plus.eu/object/event/56
 

Шановні Колеги!

E-mail Печать

В рамках конференції "Угода про асоціацію Україна-ЄС: 2016 рік та подальші плани"
оприлюднено урядовий Звіт про виконання Порядку денного асоціації та
Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (за 2016 рік), що можна знайти
за посиланням 
http://www.kmu.gov.ua/document/249781789/%D0%97%D0%B2%D1%96%D1%82.pdf

 

Шановні Колеги!

E-mail Печать

Науковий міжнародний журнал «ScienceRise» почав роботу в Україні.
Більше інформації можна знайти за посиланням http://journals.uran.ua/sciencerise

 

Запрошуємо взяти участь у освітньому семінарі «Академічна мобільність для молодих науковців: презентації фондів і грантових програм»

E-mail Печать

Шановні Колеги!

Запрошуємо взяти участь у освітньому семінарі «Академічна мобільність для молодих науковців: презентації фондів і грантових програм», що відбудеться 21 лютого о 14:00 в аудиторії 204 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60). Захід орієнтований в першу чергу на молодих науковців, аспірантів та докторантів. Програма семінару та посилання на реєстраційну форму - нижче. У зв'язку з обмеженою кількістю місць: попередня реєстрація обов'язкова.

Подробнее...
 

ГРАНТОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

E-mail Печать

Проект IncoNet Plus, що фінансується Програмою ЄС «Горизонт 2020», пропонує науковцям з країн Східної Європи грантову підтримку для участі в брокерських заходах проектів і підготовчих засіданнях проектних пропозицій Програми ЄС «Горизонт 2020».

Більше інформації можна знайти на

https://www.eap-plus.eu/object/news/39

 

Наука та інновації в Європі

E-mail Печать

Європейська Комісія підготувала Звіт про розвиток європейського дослідницького простору за 2016 рік.

З документом можна ознайомитися на

http://ec.europa.eu/research/era/eraprogress_en.htm

 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

E-mail Печать

З 23 січня по 24 квітня 2017 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2017 ‑ 2018 рр.

Більше інформації на

http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/01/20/konkurs-spilnix-ukrayinsko-polskix-naukovo-doslidnix-proektiv-dlya-realizacziyi-u-2017-2018-rokax/

 

П’ять можливостей для жінок на здобуття освіти та проведення досліджень в руслі STEM�

E-mail Печать

Стипендія Амелії Ерхард для жінок, які працюють у аерокосмічній галузі

Стипендія імені Амелії Ерхард була запроваджена у 1938 році на пошану видатної жінки-пілота. Ця стипендія надається дівчатам, які проходять навчання за аспірантською (докторантської програмою) в галузі авіакосмічної інженерії у будь-якому університеті світу. Але шлях до неї особам, які вже мають науковий ступінь, закритий. Девіз програми: «Дозволити дівчатам розпрямити крила».

Подробнее...
 

*Проект R&I-LINKS2UA, *що фінансується Програмою ЄС "Горизонт 2020"

E-mail Печать

*Проект R&I-LINKS2UA, *що фінансується Програмою ЄС "Горизонт 2020", підготував проміжний статистичний аналіз участі України в Програмі "Горизонт 2020".

Документ розміщений за такою адресою:

https://ri-links2ua.eu/object/document/234

 

Прийом заявок на участь у програмі Researcher Connect

E-mail Печать

Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві та Вінниці в 2015 р., семінари нещодавно відбулися в Харкові, Полтаві та Львові. Наразі приймаються заявки на участь у програмі в 2017 році.

ResearcherConnect

«Researcher Connect» пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Учасникам надається поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заяв на програму Horizon 2020.

«Researcher Connect» пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів.

Програма тренінгового семінару з акцентом на основних академічних навичках

Київ, 23-25 лютого 2017 р.

Дніпро, 27 лютого – 1 березня 2017 р.

Більше інформації можна отримати на сайті

http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/researcher-connect

 

Експертна оцінка української наукової та інноваційной системи. Підтримка політики Програми ЄС "Горизонт 2020

E-mail Печать

Європейска Комісія оприлюднила документ "Експертна оцінка української наукової та інноваційной системи. Підтримка політики Програми ЄС "Горизонт2020"". 

Документ можна знайти на:

https://rio.jrc.ec.europa.eu/sites/default/files/report/PSF%20Peer%20Review%20of%20the%20Ukrainian%20R%26I%20system.pdf

 

ЗУСТРІЧ В ІЕЗ ім. Є.О. ПАТОНА

E-mail Печать
eu

06 грудня 2016 року Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України відвідали представники Центру соціальних інновацій (Австрія) Горазд Вайс, директор департаменту, та Філіпп Брунер, менеджер проектів. Відбулася їх зустріч із заступником директора Інституту академіком НАН України Кривцуном І.В., ученим секретарем Клочковим І.М. та начальником відділу Устиновим А.І., які розповіли про можливості Інституту з огляду на участь в науково-технічних проектах ЄС та про внесок Інституту електрозварювання в розвиток науки та промисловості України. Представники Австрії високо оцінили потенціал Інституту та запропонували шляхи для його зміцнення, зокрема через інструменти науково-технічної Програми ЄС «Горизонт 2020».

Гості також ознайомилися з лабораторіями спільного користування, що знаходяться в Інституті.

 
Страница 1 из 3

SVESTA

Центры коллективного пользования

Наши партнеры


International Welding & Joining Conference - Korea 2017

April 11 ~ 14, 2017 HICO, Gyeongju


  • populerbahis.com - hd film izle