• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України

  Блог

  14/04/2017

  Конкурс українсько-польських проектів

  panНаціональна академія наук (НАН) України та Польська академія наук (ПАН) на підставі укладеної між ними Угоди оголошують конкурс українсько-польських проектів на 2018–2020 р.р.

  Умови конкурсу

  До конкурсу з української сторони допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці ПАН.

  Узгоджені заявки подаються: українськими співкерівниками проектів – до НАН України українською та англійською мовами; польськими співкерівниками проектів – до ПАН.

  Форма подання заявок додається.

   До участі у конкурсі не допускаються:

  • проекти, які подані на конкурс після закінчення визначеного терміну конкурсу;

  • проекти, які оформлені не за правилами;

  • неузгоджені проекти;

  • проекти, які подані тільки однією стороною.

  Допущені до конкурсу заявки проходять паралельно незалежну експертизу. Експертизу проектів з українського боку здійснює НАН України, з польського боку – ПАН. Розгляд заявок здійснюється кожною сторіною самостійно відповідно до власних правил. Інформація про проходження експертизи – конфіденційна.

  Підсумки конкурсу підводяться Сторонами спільно на підставі результатів експертизи та у відповідності до обсягу встановленої квоти обміну. Рішення про підтримку відібраних проектів затверджується розпорядженням Президії НАН України. Результати конкурсу будуть підведені в грудні 2017 року. Затверджений перелік українсько-польських дослідницьких проектів, що реалізовуватимуться в рамках Угоди про наукове співробітництво між Національною академію наук України і Польською академією наук у зазначений період, буде опубліковано на веб-сайті НАН України  (http://www.nas.gov.ua)

  Обмін ученими для проведення дослідницької роботи в рамках затверджених проектів здійснюється за встановленою квотою обміну.

  Фінансові умови наукового обміну:

  • Сторона, що направляє, покриває витрати на проїзд своїх фахівців в іншу країну і назад.

  • Сторона, що приймає, покриває витрати із забезпечення науковців житлом, добовими або харчуванням.

   Термін подання заявок спливає 15 червня 2017 р.

  Новини

  Коментувати

  Your email address will not be published. Required fields are marked *