• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України

  Блог

  24/12/2019

  Програма «Німецько-українські центри передових досліджень в Україні»

  Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини розпочало нову програму «Німецько-українські центри передових досліджень в Україні».

  Програма спрямована на залучення провідних міжнародних науковців для проведення спільних досліджень в Україні.

  Фінансування буде надаватися для створення та роботи міжнародних робочих груп («центрів передових досліджень»), які будуть очолюватися провідним міжнародним дослідником та виконуватимуть сучасні дослідження та розробки в Україні.

  Подавати заявки для участі в конкурсі можуть провідні німецькі вищі навчальні заклади, дослідницькі установи та підприємства, зокрема малі та середні.

  Заявники з Німеччини запрошуються подати ескізи проектів виключно в електронному вигляді через систему заявок «easy-Online».

  Супроводження конкурсу здійснює підрозділ з управління проектами Німецького центру авіації та космонавтики (DLR Projektträger). Консультації щодо програми надає контактна особа в DLR Projektträger д-р Томас Рейнеке (телефон: +49 228/38 21 14 48, e-mail: thomas.reineke@dlr.de).

  Зацікавлені українські партнери можуть також звертатися за консультацією до експерта з дослідницької кооперації Еріха Бістрікера (тел.: (044) 234-72-24 / Erich.Bistriker@ukrde.com.ua).

  Більш детальна інформація щодо цього конкурсу додається.

  Конкурси, Новини

  Коментувати

  Your email address will not be published. Required fields are marked *